Intermedic Giga Sako ekokoža Ekokoža E01 biela

Rozmery: Šírka - 100cm, Výška - 140 cm, Objem: 500l Materiál: Polyestér :platia čísla farieb NC1 - NC16 Ekokža: platia čísla farieb E01 - E20 Podnožník nie je súčasťou...
Doprava 3,9 €,Do 3 dní
Doporučená ponuka Intermedic

Do 3 dní • 1 variant3,9 €97 % • 2 168 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Intermedic

• Vak bol krásny, super prepracovaný, my sme ho síce vracali, lebo nám nesadla farba a neodhadli sme veľkosť.
    • Cena vyborna
    • Slovenská vyroba
  • , zakúpené v Intermedic

Vak je fajn ,je fakt veľký aj dospelí si v ňom nájdu miesto,ale chýba nám menší vak na vyloženie nôh (rozhodne prikupim).

Veľmi pohodlný

• Rozmery: Šírka - 100cm, Výška - 140 cm, Objem: 500l
  • Materiál: Polyestér :platia čísla farieb NC1 - NC16
  • Ekokža: platia čísla farieb E01 - E20

Podnožník nie je súčasťou sedacieho vaku.

Giga Sako je veľkým pohodlným oddychovým kreslom. Má tvar stohu ušitého z 3 častí. Jeho rozmery dovoľujú oprieť si plecia, krk aj hlavu, pričom môže slúžiť ako ležadlo. Je veľmi stabilné, veľmi pohodlné a skvele sa hodí pre prácu a učenie sa. Veľmi ľahko je možné zmeniť tvar a uložiť si ho podľa vlastných potrieb.

• Cena vyborna
    • Slovenská vyroba

Veľmi pohodlný

• , zakúpené v Intermedic

• Sedaci vak je skvelý,veľký,pohodlný,skvelý do detskej izby..
  • , zakúpené v Intermedic

Vybrala som Váš produkt kvôli cene v prvom rade ,keď vak prišiel bola som príjemne prekvapená,ako s kvalitou aj s výzorom.Dúfam ,že bude sa lúbiť aj dcére pre koho to bude vianočným darčekom.

• , zakúpené v Intermedic

- vak aj pre dve dospele osoby
    - kvalitny výrobok
    - vyborna cena