Aga Lazy Bag Green

lazy bag
Nosnosť
140 kg

• Žiadna
    • Horko ťažko som do vaku napapala vzduch a keď som ho konecne nalapala a uzavrela vak a išla si sadnúť všetok vzduch unikol a sadla som si vlastné na zem.takze peniaze do vzduchu vyhodené.
  • , zakúpené v svet-trampolin.sk

• rovnaký produkt sa mi hneď pri prvom použití roztrhol. Ani už neskúšam a vraciam naspäť.
  • , zakúpené v svet-trampolin.sk

praktický a účelový produkt vhodný či už do domácnosti alebo ako darček pre všetky vekové kategórie

Vzhľad
lazy bag
Nosnosť
140 kg

AGA Lazy Bag Green, nafukovací vak 200x70 cm, nosnosť 140kg.

1zákazník odporúča produkt
3zákazníci neodporúčajú produkt